Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ecogreenair Bogdan Noga. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Tagi
Tagi
Osprzęt - GRZAŁKA DRENU KONDENSATU
GRZAŁKA DRENU KONDENSATU
Urządzenie zapobiegające zamarzaniu
| Skład zestawu | rdzeń zaworu |
|---|---|
| ZASILANIE NAPIĘCIEM | 230VAC |
| POBÓR MOCY 230 V | 0,5A |
| MAX. CIŚNIENIE | 30 Bar |
| ROZMIAR GWINTU | 1/2" BSP lub NPT |
| HEX. ROZMIAR | 32mm |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Mosiądz i stal nierdzewna |
| KORPUS TERMOSTATU | <+5 °C ON / >+15 °C WYŁ |
| GŁOWICA TERMOSTATU | <+40 °C ON / >+65 °C WYŁ |
| TEMPERATURA PRACY | -25 °C / +5 °C |
| Zastosowanie grzałki do |
KAPTIV-CS KAPTIV-MD (pod warunkiem zastosowania adaptera) MAGY |
- Grzałka gwarantuje ciągły przepływ kondensatu we wszystkich systemach, w których występują problemy z utrzymaniem przepływu kondensatu z powodu ekstremalnie niskich temperatur
- Łatwa instalacja
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych technicznych i parametrów produktów. Nie można wykluczyć ewentualnych błędów i pomyłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 21,00 zł
-
DPD Kurier 27,00 zł
-
DHL Kurier 28,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: GRZAŁKA DRENU KONDENSATU
Opis
GRZAŁKA DRENU KONDENSATU
W bardzo niskich temperaturach kondensat może zamarznąć, jeśli nie przepływa przez system w sposób ciągły.
Grzałka gwarantuje ciągły przepływ kondensatu we wszystkich systemach, w których występują problemy z utrzymaniem przepływu kondensatu z powodu ekstremalnie niskich temperatur.
Grzałkę można zainstalować w modelach KAPTIV-CS, MAGY i KAPTIV-MD (pod warunkiem zastosowania adaptera).
Uwaga: jeśli przewody rurowe prowadzące do i od odpływu są zaizolowane, wówczas odpływ zazwyczaj nie wymaga żadnego urządzenia zapobiegającego zamarzaniu.