Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ecogreenair Bogdan Noga. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Tagi
Tagi
Elektroniczny spust kondensatu KAPTIV-MD
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU KAPTIV-MD
KAPTIV-MD - Elektroniczny spust kondensatu bez strat powietrza
| MAX. WYDAJNOŚĆ SPRĘŻARKI | 10 m³/min |
|---|---|
| MAX. WYDAJNOŚĆ DRENAŻU | 45 litrów kondensatu na godzinę przy 16 barach |
| MIN./MAX. CIŚNIENIE W UKŁADZIE | 0 - 16 bar |
| MIN./MAX. ŚREDNIA TEMPERATURA | 1 - 50°C |
| MIN./MAX. TEMPERATURA OTOCZENIA | 1 - 50°C |
| NAPIĘCIA ZASILANIA | 230VAC |
| STOPIEŃ OCHRONY OBUDOWY | IP65 |
| TYP ZŁĄCZA | DIN 43650-B |
| POŁĄCZENIE WYLOTOWE | 1/2″ BSP lub NTP |
| WYSOKOŚĆ WLOTU | 74 mm |
| BOCZNY ADAPTER WLOTOWY | Tak, opcjonalnie |
| POŁĄCZENIE WYLOTOWE | 1/4″ BSP, z mosiężnym adapterem króćca węża |
| TYP ZAWORU | 2/2-drożny, bezpośredniego działania |
| USZCZELKI ZAWORÓW | FPM |
| SERWISOWALNY ZAWÓR | TAK |
| ZINTEGROWANY FILTR SIATKOWY | TAK |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Odporne na korozję aluminium, powłoka EP |
| FUNKCJA TESTOWANIA | TAK |
| ALARM WIZUALNY | Tak, wskaźnik LED |
- KAPTIV-MD to dren o zerowych stratach powietrza przeznaczony do mniejszych zastosowań (wydajność tego spustu wynosi 10 m3/min)
- Typowe zastosowania obejmują osuszacze ziębnicze i filtry - głównie ze względu na jego niezwykle kompaktowy rozmiar
- KAPTIV-MD może być stosowany zarówno w aplikacjach smarowanych olejem, jak i bezolejowych.
- Przy wysokości przyłącza wlotowego wynoszącej zaledwie 74 mm jest to niezwykle kompaktowe rozwiązanie o niezrównanej wszechstronności i niezawodności instalacji.
- Waga KAPTIV-MD wynosi zaledwie 0,5 kg!
- Łatwa instalacja
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych technicznych i parametrów produktów. Nie można wykluczyć ewentualnych błędów i pomyłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 21,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 28,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: KAPTIV-MD
Opis
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU KAPTIV-MD
KAPTIV-MD - Elektroniczny spust kondensatu bez strat powietrza.
KAPTIV-MD to dren o zerowych stratach powietrza przeznaczony do mniejszych zastosowań związanych ze sprężonym powietrzem.
KAPTIV-MD zawiera niezawodny zespół zaworu bezpośredniego działania z uszczelnieniami FPM, zakres ciśnienia pracy od 0 do 16 bar.
Solidna i wytrzymała aluminiowa obudowa.
Przy wysokości przyłącza wlotowego wynoszącej zaledwie 74 mm jest to niezwykle kompaktowe rozwiązanie o niezrównanej wszechstronności i niezawodności instalacji.
Waga KAPTIV-MD wynosi zaledwie 0,5 kg!
Maksymalna wydajność tego spustu wynosi 10 m3/min, a typowe zastosowania obejmują osuszacze ziębnicze i filtry - głównie ze względu na jego niezwykle kompaktowy rozmiar. KAPTIV-MD może być stosowany zarówno w aplikacjach smarowanych olejem, jak i bezolejowych.
- Niezwykle kompaktowe i lekkie urządzenie.
- Rozwiązanie o zerowej utracie powietrza.
- Jeden model obejmuje wszystkie wydajności sprężarek do 10 m³/min.
- Serwisowalny zawór oferuje możliwości konserwacji.
- Zero strat powietrza podczas odprowadzania kondensatu.
- Łatwa instalacja dzięki niskiej wysokości wlotu.
- Zewnętrzna pozycja zaworu umożliwia szybką i łatwą konserwację.
- Zawór bezpośredniego działania z uszczelnieniem FPM.
- Wytrzymała, odporna na korozję aluminiowa obudowa.
- Zintegrowane sitko siatkowe