Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ecogreenair Bogdan Noga. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Tagi
Tagi
Magnetyczny spust kondensatu MAGY-UL
MAGNETYCZY SPUST KONDENSATU MAGLY-UL
Spust bez strat powietrza sterowany magnetycznie
| MAX. POJEMNOŚĆ FILTRA | Bez ograniczeń |
|---|---|
| MAX. WYDAJNOŚĆ DRENAŻU | 145 litrów kondensatu na godzinę przy 16 barach |
| MIN./MAX. CIŚNIENIE W UKŁADZIE | 0 - 16 bar |
| MIN./MAX. ŚREDNIA TEMPERATURA | 1 - 50°C |
| MIN./MAX. TEMPERATURA OTOCZENIA | 1 - 50°C |
| STOPIEŃ OCHRONY OBUDOWY | IP68 |
| WYSOKOŚĆ WLOTU | 13.7 cm |
| POŁĄCZENIE WYLOTOWE | 1/8″ BSP, z mosiężnym adapterem króćca węża |
| TYP ZAWORU | 2/2-drożny, bezpośredniego działania |
| USZCZELKI ZAWORÓW | FPM |
| SERWISOWALNY ZAWÓR | TAK |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Odporne na korozję aluminium, powłoka EP |
| ADAPTER ZAPOBIEGAJĄCY BLOKOWANIU SIĘ POWIETRZA | Standardowy zintegrowany |
- MAGY-UL wykorzystuje specjalnie dobrane magnesy, które obsługują 2/2-drożny zespół zaworu bezpośredniego działania
- Proces zrzutu kondensatu z MAGY-UL jest automatyczny i nie ma strat sprężonego powietrza
- Specjalnie dobrane magnesy zapewniają wysoką spójność działania
- Łatwa instalacja
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych technicznych i parametrów produktów. Nie można wykluczyć ewentualnych błędów i pomyłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 21,00 zł
-
DPD Kurier 27,00 zł
-
DHL Kurier 28,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: MAGY-UL
Opis
MAGNETYCZY SPUST KONDENSATU MAGLY-UL
Spust bez strat powietrza sterowany magnetycznie
MAGY-UL wykorzystuje specjalnie dobrane magnesy, które obsługują 2/2-drożny zespół zaworu bezpośredniego działania.
Proces zrzutu kondensatu w MAGY-UL jest automatyczny i nie ma strat sprężonego powietrza.
Specjalnie dobrane magnesy zapewniają wysoką spójność działania.
MAGY-UL jest łatwy w instalacji i serwisowaniu, a także może pozostać podłączony do filtra podczas przeprowadzania konserwacji (tj. spust nie musi być odkręcany od filtra).
- Niezwykle kompaktowy
- Technologia magnetyczna z czujnikiem poziomu oszczędza powietrze, energię i pieniądze!
- Brak kosztów operacyjnych po instalacji
- Dostępne zestawy serwisowe
- Zawór bezpośredniego działania, zapewniający niezawodne rozładowanie
- Ciśnienie robocze od 0 do 16 barów
- Wytrzymała, odporna na korozję aluminiowa obudowa wykończona powłoką EP
- Zawór bezpośredniego działania może być serwisowany
- Dół (wylot) można obracać o 360° w celu ułatwienia instalacji