Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ecogreenair Bogdan Noga. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Tagi
Tagi
Elektroniczny spust kondensatu FLUIDRAIN-HP40
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU FLUIDRAIN-HP40
Spust kondensatu sterowany czasowo FLUIDRAIN-HP 40
| MAX. WYDAJNOŚĆ SPRĘŻARKI | Dowolny rozmiar |
|---|---|
| MIN./MAX. CIŚNIENIE W UKŁADZIE | 0 - 40 bar |
| MIN./MAX. ŚREDNIA TEMPERATURA | 1 - 55°C |
| MIN./MAX. TEMPERATURA OTOCZENIA | 1 - 55°C |
| NAPIĘCIA ZASILANIA | 230VAC |
| STOPIEŃ OCHRONY OBUDOWY | IP65 |
| TYP ZŁĄCZA | DIN 43650-A |
| ZAKRES CYKLU TIMERA (WŁ./WYŁ.) | 0.5 - 10 sekund / 0,5 - 45 minut |
| PCB TIMER | Technologia SMD, zapewniająca spójność produkcji |
| WSKAZANIE CYKLU TIMERA | Jasne podświetlenie LED |
| POŁĄCZENIA WLOTU/WYLOTU | 1/4" (BSP lub NPT) |
| WYSOKOŚĆ PRZYŁĄCZA WLOTOWEGO | 1 cm |
| TYP ZAWORU | 2/2-drożny, bezpośredniego działania |
| FUNKCJA TESTOWANIA | TAK |
| SERWISOWALNY ZAWÓR | TAK |
- FLUIDRAIN-HP40 zostało zaprojektowane do usuwania kondensatu ze sprężarek, osuszaczy sprężonego powietrza i zbiorników o maksymalnym ciśnieniu 40 bar
- Urządzenie można odłączyć od systemu sprężonego powietrza, co umożliwia łatwe i bezpieczne wykonywanie prac
- Łatwa instalacja
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych technicznych i parametrów produktów. Nie można wykluczyć ewentualnych błędów i pomyłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 21,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 28,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: FLUIDRAIN-HP40
Opis
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU FLUIDRAIN-HP40
- Nie blokuje sprężonego powietrza podczas pracy.
- Oszczędność czasu instalacji.
- Wszelkiego rodzaju systemy sprężonego powietrza o ciśnieniu do 40 barów.
- Funkcja TEST (mikroprzełącznik).
- Dokładne cykle czasowe.
- Wybrane komponenty PCB klasy premium