Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest ecogreenair Bogdan Noga. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Tagi
Tagi
Elektroniczny spust kondensatu EZ-1
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU EZ-1
Spust kondensatu sterowany czasowo EZ-1
| MAX. WYDAJNOŚĆ SPRĘŻARKI | Dowolny rozmiar |
|---|---|
| MIN./MAX. CIŚNIENIE W UKŁADZIE | 0 - 16 bar |
| MIN./MAX. ŚREDNIA TEMPERATURA | 1 - 55°C |
| MIN./MAX. TEMPERATURA OTOCZENIA | 1 - 55°C |
| NAPIĘCIA ZASILANIA | 230VAC |
| STOPIEŃ OCHRONY OBUDOWY | IP65 |
| TYP ZŁĄCZA | DIN 43650-A |
| ZAKRES CYKLU TIMERA (WŁ./WYŁ.) | 0.5 - 10 sekund / 0,5 - 45 minut |
| PCB TIMER | Technologia SMD, zapewniająca spójność produkcji |
| WSKAZANIE CYKLU TIMERA | Jasne podświetlenie LED |
| POŁĄCZENIA WLOTU/WYLOTU | 1/2″ BSP lub NTP |
| WYSOKOŚĆ WLOTU | 1 cm |
| TYP ZAWORU | 2/2-drożny, bezpośredniego działania |
| USZCZELKI ZAWORÓW | FPM |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Mosiądz |
| FUNKCJA TESTOWANIA | TAK |
| SERWISOWALNY ZAWÓR | TAK |
- Urządzenie EZ-1 zostało zaprojektowane do usuwania kondensatu ze sprężarek, osuszaczy sprężonego powietrza i zbiorników o maksymalnym ciśnieniu 16 bar
- Do automatycznego usuwania kondensatu z systemów sprężonego powietrza
- Łatwa instalacja
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany danych technicznych i parametrów produktów. Nie można wykluczyć ewentualnych błędów i pomyłek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
InPost Kurier 21,00 zł
-
DPD Kurier 25,00 zł
-
DHL Kurier 28,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: EZ-1
Opis
ELEKTRONICZNY SPUST KONDENSATU EZ-1
Spust kondensatu sterowany czasowo EZ-1
Urządzenie EZ-1 zostało zaprojektowane do usuwania kondensatu ze sprężarek, osuszaczy sprężonego powietrza i zbiorników o maksymalnym ciśnieniu 16 bar.
- Nie blokuje sprężonego powietrza podczas pracy.
- Wszelkiego rodzaju systemy sprężonego powietrza o ciśnieniu do 16 barów.
- Funkcja TEST (mikroprzełącznik).
- Dokładne cykle czasowe.
- Duży (4 mm) otwór zaworu.
- Zaleta szybkiego serwisowania